Template:File license/uk

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
català  čeština  dansk  Deutsch  Deutsch (Sie-Form)‎  English  español  français  galego  hrvatski  italiano  magyar  Bahasa Melayu  norsk  norsk bokmål  norsk nynorsk  polski  português  português do Brasil  română  sicilianu  slovenčina  slovenščina  suomi  svenska  беларуская‎  беларуская (тарашкевіца)‎  български  македонски  русский  українська  ಕನ್ನಡ  ತುಳು  മലയാളം  한국어  日本語  עברית  العربيَّة  فارسی  中文  +/−
Знак попередження
Це зображення може бути вилучене.
Дякуємо за те, що завантажили на Вікісховище зображення [[:{{{1}}}]]. Проте в описі файлу не вказана його ліцензія, або наведена інформація суперечлива і не вносить ясності щодо ліцензійного статусу файлу.

Якщо зображення створене Вами, тоді Ви повинні додати прийнятний шаблон ліцензії. Наприклад, можете поставити {{self|GFDL|cc-by-sa-all}} — для можливості використання твору одночасно під ліцензіями GFDL і Creative Commons Attribution-ShareAlike All-version — або {{PD-self}} — для передачі його в суспільне надбання (див. повний список шаблонів ліцензій на сторінці Commons:Copyright tags).

Якщо Ви — не автор файлу, чи він є похідним твором від іншого зображення, можливо, захищеного авторськими правами, тоді Ви маєте вказати, де Ви його знайшли (наприклад, додавши посилання на веб-сторінку), також Вам треба навести докази, що ліцензія, під якою він поширюється, підходить для Вікісховища (для цього можна додати посилання на сторінку умов використання сайту-джерела), і поставити відповідний шаблон ліцензії. Коли ж джерело зображення та інформація про його ліцензування не перебувають в онлайн-доступі, Ви повинні, за інструкцією, отримати дозвіл правовласника і направити його в систему VRT.

Врахуйте, що згідно з правилами вилучення файли, в яких після тижня з моменту встановлення відмітки про відсутність необхідної інформації так і не буде вказане джерело і проставлена коректна ліцензія, будуть вилучені. Будь ласка, переконайтеся, що потрібна інформація є в описі й інших завантажених Вами файлів. Дякуємо.
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{File license}} instead.